Geoblog.pl    chmiel74    Podróże    Azja 2011 drogą lądową .    Czas sie zwijac

Czas sie zwijac

Gruzja
Gruzja, Tbilisi

Dzisiaj jest moj ostatni dzien w Gruzji , wczoraj po 2 tyg oczekiwaniu otrzymalem wize do Iranu i jutro ruszam do Armeni i dalej do Iranu , 15.10 mam wykupiony lot z Teheranu do Kuala-Lumpur w Malezji .
Dzisiaj jest w Tbilisi folkowy koncert polsko-gruzinski wiec wieczor bedzie pod znakiem muzyki , szczegoly na
W zwiazku z tym ze wczoraj byla jedna z moich ostatnich nocy w hostelu i otrzymalem wize do Iranu to postanowilismy z Lasza ( jednym z wlascicieli hostelu w ktorym mieszkam ) fakt ten odpowiednio uczcic i tak zeszlo nam do 5 rano takze glowa dzisiaj lekko boli . Dzisiejszy dzien poswiece wiec na rekonwalescencje w moich ulubionych lazniach gdzie w towarzystwie brzuchatych i owlosionych gruzinow oddam sie uciechom sauny .
Co do hostelu w ktorym spedzilem ostatnie 3 tyg z przerwami - hostel Friends miesci sie na starym miescie w Tbilisi i jest prowadzony przez 2 przyjaciol Lasza i Lasza , miejsce tanie , czyste i bardzo goscinne dla wszystkich ktorzy staja w progach hostelu .
Chlopaki lubia pograc w pokera czy zrobic spontaniczna supre , przez hostel przewija sie duzo lokalnych znajomych chlopakow takze jest mozliwosc poznac rowniez miejscowych a nie tylko turystow . Jesli potrzebujesz cos zalatwic w Tbilisi - zapytaj Laszy , on wie co gdzie i jak . Dzieki chlopaki za goscinnosc i mozliwosc spedzenia z Wami ostatnich 3 tyg.
Luknijcie na ten link na youtubie , to moj ulubiony tradycyjny gruzinski kawalek

a tak miejscowi spiewaja w domu podczas supry

nati
nati - 2011-10-01 17:53
Same pożegnania;) ja od dzisiaj jestem bezrobotna, pożegnałam się z Kultową i ogólnie jakos nie wiem co mam ze soba zrobić. No, ale zycie toczy się dalej. U nas ciepło, słoneczko świeci, nie jak w październiku. w sumie nawet mało depresyjnie.

chmiel74
Krzysztof Chmielewski