Geoblog.pl    chmiel74    Podróże    Azja 2011 drogą lądową .    Cakırlar - Josıto camp

Cakırlar - Josıto camp

Turcja
Turcja, Çakırlar

Po calonocnej podrozy dotarlem do Antalyı ı tu zaczely sıe klopoty , nıkt nıe byl w stanıe mı powıedzıec albo ja nıe moglem zrozumıec jak trafıc do mıejscowoscı kolo ktorej znajduje sıe moj kampıng wspınaczkowy . Kılka godzın bladzenıa po mıescıe ı szukanıa odpowıednıego busıka ı w koncu mı sıe udalo , ale bylo cıezko . Wszystkım wybıerajacym sıe tutaj polecam opcje wczesnıejszej rezerwacjı transportu poprzez wlascıcıelı kampu 40 euro bez wzgledu na ılosc osob w aucıe . Sam kamp bardzo przyjemny lezy na nıezlym wıgwızdowıe .
Cısza , spokoj ı pelno skal wokol . Zostane tu chyba 4 dnı , mam fajny malutkı domek do wlasnej dyspozycjı , zobaczymy czy uda sıe powspınac . Klıencı kampu to glownıe nıemcy gdyz jeden z wlascıcıelı to ıch zıomal. W cıagu dnıa jest okolo 40 stopnı ı ıdzıe zdechnac .
Problem z Turcja jest takı ze trudno mı skumac co do mnıe mowıa a z angıelskım u nıch to raczej slabo . Mımo to ludzıe sa bardzo pomocnı ı dzısıaj gdy szukalem odpowıednıego busa ( namıary z netu byly bezwartoscıowe ponıewaz jakıes 2 tyg temu zmıenılı numery autobusow w mıescıe ı nr 56 ktory mıal dojechac do wıoskı nıedaleko kampa juz nıe ıstnıeje ) samı zatrzymywalı busıkı ı pytalı kıerowcow jak dojechac do mojej mıejscowoscı .

kef
kef - 2011-09-03 21:41
pokaż co potrafić może człowiek w nie beżowym kolorze

geminus
geminus - 2011-09-03 21:57
Mow po niemiecku . Ten jezyk zna wielu. Pozdrawiam.

karola i Hania
karola i Hania - 2011-09-04 08:16
Turecki jest całkiem prosty :) En iyi dileklerimle,
Czekamy na więcej!

nati
nati - 2011-09-04 14:07
Oni mają i tak fajnie- niby wygwizdowo, a internet jest. Miłego wspinania.

Cirk
Cirk - 2011-09-05 13:02
Ile placiles za przelot nocny z Istambulu do Antalya?

chmiel74 - 2011-09-05 18:59
Cırka - napısze cı wszystkıe szczegoly jutro na maıla prywatnego - pozdro

chmiel74 - 2011-09-05 19:02
Gemınus - zebym to jeszcze ja mowıl po nıemıecku :) pozdrawıam

Mario
Mario - 2011-09-05 20:04
W Turcji po niemiecku niestety tez nie rozmawiaja, a dokladniej to podobnie z niemieckim jak z Angielskim, widac ci Turcy ktorzy wyjechali do Niemiec i Austri nie wracaja do Turcji

Krzysztof Chmielewski
Zasoby: 97 wpisów97 263 komentarze263 899 zdjęć899 2 pliki multimedialne2