Geoblog.pl    chmiel74    Podróże    Ameryka Poludniowa - zapis wyprawy    Salvador cd

Salvador cd

Brazylia
Brazylia, Salvador

Caly czas tkwie w Salvadorze , Pani z informacji lotniczej poinformowala mnie ze moj bagaz juz do mnie leci - nie pozostaje mi tylko wierzyc w jej slowa . W miedzyczasie zmienieam moja dotychczasowa kwatere na hostel ( roznicy w cenie prawie zadnej , hostel w czasie karnawalu to 100 reali ok 50 dolarow za wyrko ), ale hostel jest klimatyczny , bedzie na trasie karnawalu i ludzie mowia tu po angielsku . Za oknem jedna wielka zadyma , graja , spiwaja , buduja sceny do wystepow i ogolnie jest wesolo.
Salvador na pewno ma swoj klimat . Zobaczymy jak bedzie wieczorem , gdy wszystko sie zacznie ....
PS. caly czas nie moge wrzucic zdjec bo wszystki ladowarki i kabelki polaczeniowe do kompa sa w zaginionym bagazu

Multimedia (1)
  • rozmiar: 5,48 MB  |  dodano 2 lata temu

kef
kef - 2009-02-20 08:08
uważaj na choroby weneryczne, łune w karnawale nie śpiom

Wajzer
Wajzer - 2009-02-20 19:57
mnie to by się z tego karnawału zbytnio nie spieszyło
dzisiaj w olsztynie o 7 rano było-15 st.C
Powodzenia

andior
andior - 2009-02-21 16:31
Pozdrawiamy z "karnawałowych" katowic. Na otwarcie była niezła fiesta :) 50$ za noc? To z usługami specjalnymi ;)? Dupe w oceanie już zamoczyłeś?

Natalia
Natalia - 2009-02-21 17:32
hmmm- za oknem masz tyle ludzi jak koło południa na Półwiejskiej, więc dasz rade;) ja w Katowicach zaliczyłam już taniec na barze, także bar ochrzczony. Poza tym ludzie tu jacys tacy inni, dziwni jacys tacy;) no nic-każdy ma taka emigracje na jaką zasłuzył;) trzymaj się. buzka

agatado
agatado - 2009-02-24 14:19
Czytam sobie tego Twojego bloga i cieszę się ,że mam kolegę prawdziwego podróżnika.Pamiętaj co Ci mówiłam na ostatniej imprezie w Kultowej Brazylijki nie są fajne Polki są najfajniejsze i to ma być motto twojej podrózy:-)sic!! howgh!!!amen!!!

chmiel74
Krzysztof Chmielewski