Geoblog.pl    chmiel74    Podróże    Ameryka Poludniowa - zapis wyprawy    Maracana

Maracana

Brazylia
Brazylia, Rio de Janeiro

Wydarzeniem dnia w Rio byl dzisiaj mecz o puchar Brazylii miedzy Rezenda a Botafogo .
Udalo mi sie zalapac na ogladanie tego meczyku na Maracanie . Co prawda nie jest to Lech , ale i tak bylo na co popatrzec . 75 tys fanow , prawie wszyscy za Botafogo ( poniewaz Botafogo pochodzi z Rio ) , 36 stopni celcjusza , 3:0 dla Botafogo , 2 czerwone kartki , dzialo sie dzialo . Doping fantastyczny , gra taka sobie jak to u brazylijczykow mocno beztroska .
Jutro opuszczam Rio i ruszam do Foz de Iguazu - park narodowy z super wodospadami .
Kolejne 22h w autobusie - mam nadzieje ze tym razem bez problemow zoladkowych.

Natalia i Rolnik
Natalia i Rolnik - 2009-03-02 13:15
Przepiękne widoki i kolorów już nabrałes;) Jezus jakoś tak dziwnie wygląda na zdjęciach- inaczej niż sobie wyobrażaliśmy. Ale i tak super;) my dzisiaj w katowicach zobaczyliśmy słońce-wow;) no i przyjechał Rolnik, więc już prawie jak w domu. Czekamy na dalsze info i zdjęcia. pozdrawiamy

Felipe G
Felipe G - 2009-03-02 19:54
Wszystko to miłe i... miłe :) Więcej autorskich zdjęć!!! Przestań wklejać te turystyczne pocztówki ;) No chyba, że tam rzeczywiście jest tak xtra ?! :)

chmiel74
Krzysztof Chmielewski