Geoblog.pl    chmiel74    Podróże    Ameryka Poludniowa - zapis wyprawy    Jujuy

Jujuy

Argentyna
Argentyna, San Salvador de Jujuy

Wczoraj ucieklem z autobusu wiozacego mnie do granicy z Bolivia . Podroz niezla jazda .
Zatrzymalem sie wiec w miasteczku Jujuy ( zgadnijcie jak to sie czyta ) i znalazlem fajny hostel , a tam niespodzianka pierwsza Polka na szlaku . Spedzilem wiec mily wieczor z Zoska i Juha ( Fin mieszkajacy od lat w krajach hiszpanskojezycznych ).
A ze rozmowy przeciagnely sie do poznego wieczora to teraz mam malo czasu bo zara spadam na autobus do granicy Boliwijskiej. Wiecej o Jujuy napisze jak bede juz w Boliwi.
Pozdro dla wszystkich .

Natalia
Natalia - 2009-03-16 19:36
Wiesz co Chmielu- zazdroszczę ci przestrzeni i widoków.......pozdrawiam znowu z Katowic

Felipe G
Felipe G - 2009-03-17 08:47
Jak oglądałem zdjęcia z trekingu i schroniska drugą myślą (zaraz po tym jak tam pięknie) była - czy tam są, oprócz Ciebie, jacyś Polacy-podróżnicy. I proszę jaka miła niespodzianka - dzielny naród (beze mnie oczywiście :)). Dalszego powodzenia!!!

koziołek
koziołek - 2009-03-20 22:12
Wracaj Krzysiu szybciutko, bo domem otworzyli mi sklep w którym jest chyba z 200 gatunków piwa ;)

No dobra, ze sto ;)

wojtekasia
wojtekasia - 2009-03-20 23:33
dddddd

wojtekasia
wojtekasia - 2009-03-20 23:52
hahaha udał nam się komentarz :), pozdrawiamy cie chmielu i trzymaj tak dalej

chmiel74
chmiel74 - 2009-03-21 22:51
Koziolek - a Boliwijskie piwko maja , bo ja wlasnie konsumuje , calkiem niezle
Filipe G - zapomnialem Ci napisac ze znalazlem na slawnym cmentarzu Racoleta w Buenos Aires monument niejakiego Felippe , to jakis przodek czy Ty w tajemnicy wykupiles sobie miejsce wsrod zasluzonych Argentynczykow :)
Wojtekasia - trenujcie kochani , nastepnym razem bedzie lepiej

Felipe G
Felipe G - 2009-03-27 11:09
Super zdjęcia - zwłaszcza te z Szuflandii :):):)

agata
agata - 2009-04-11 14:10
Świetne zdjęcia,a Ty wyglądasz coraz lepiej podróż ci służy:-pozdrowienia

GRAZA Z WROCKA....
GRAZA Z WROCKA.... - 2009-05-15 20:16
ZDJECIA REWELKA, wesole i smieszne, oby tak dalej. czekam na wiecej. pozdrowionka.

chmiel74
Krzysztof Chmielewski