Geoblog.pl    chmiel74    Podróże    Ameryka Poludniowa - zapis wyprawy    Mancora

Mancora

Peru
Peru, Mancora
Przejechano 19062 km

Wczoraj dotarlem do Mancory , miejscowosci w polnocnej czesci Peru . Jeatem troche zajechany wiec te 2 dni w Mancorze spedzam robiac nic , do czego to miejsce sie nadaje najlepiej , Hostel na plazy pelnej malych krabow i dziwnych ptaszysk , od rana do wieczora lezenie brzuchem do gory z przerwa na udanie sie do baru po browarek.
Wieczorem liga mistrzow w tv i kolejnych kilka browarkow i lulu w chacie krytej trzcina na lozku z bambusa . Piknie , a czwartek ostatni etap podrozy Ekwador . Moze uda sie zrobic jakis rafting ...

koziolkowa
koziolkowa - 2009-04-08 22:15
łał, Chmieluniu będziesz spał jak kjójewna :D doczytałam zaległości i naoglądałam się pięknych zdjęć i ło matko jak ja Ci zazdroszczę... i nio właśnie, nie zanudzisz Ty się po powrocie :D buziolki
ps. wreszcie miałam czas doczytać, bo chłop do Adaśka polazł więc mam kompa tylko dla siebie ;)

Justa
Justa - 2009-04-09 00:16
Fajny klimacik, a ten efekt ze zdjęcia 4 to zamierzony ?:) czy po paru browcach ? zrób jakieś cz-b foty pliss. Do zob już niedługo, pewnie wrócisz, a tu się zimno zrobi, pa

Natalia
Natalia - 2009-04-09 12:07
Justyna ma racje- pogoda długoterminowa przewiduje ochłodzenie między 15 a 17 kwietnia:) także ciesz się ciepłem, oceanem i fajnym klimatem, gdyż Poznań będzie raczej zimny:( pozdrawiam

kef
kef - 2009-04-10 19:23
te ptaszyska to mi troche sępami zalatują. nie chlej na plaży bo jak zaśniesz to cię te ptoki łoblezom i podziobiom.
ps. juz sobie wyobrażam jak budzisz sie po 9 browarach na plaży a tam duży czarny ptak... .. hmmm.... chociaż po tych miesiącach podróży to bardziej on czarny niż duży

chmiel74
Krzysztof Chmielewski